+36 30/ 200 5109

I. Országos Online Gyermek Szólótánc Verseny – Eredmények

Tisztelt Versenyzők és Tanáraik!

99 nevezéssel és beküldött videó megtekintésével lezajlott az
I. Országos Online Gyermek Szólótánc Verseny zsűrizése.

Nagyon köszönjük, hogy ilyen sokan neveztek és mindenkinek szeretettel gratulálunk.
Nagyon sok értékes produkciót láthattunk a gyermek korcsoportban is.
A díjazottak, I. II. III és IV. helyezettek, oklevelet és kupát, a zsűri dicséretében részesülők
oklevelet kapnak
Honlapunkon és a facebook oldalunkon olvasható a zsűri döntése.

Mindenkinek jó egészséget és további sikeres munkát kívánunk!

Tosz-Május-12.-178-of-223

 

GYERMEK KORCSOPORT

I. díj

Nagy Zorka Artistry Dance Tánciskola – Budapest
Gergye Liliána Dance Jam – Kőszeg

II. díj

Füzi Dalma Dance Jam – Kőszeg
Németh Míra Dance Jam – Kőszeg
Juhász Izabella Ladybird Stúdió – Szeged
Puskás Nelli Mirizo Dance – Budapest

III. díj

Forgács Orsolya Csep’Jazz Dance – Budapest
Nagy Szofia Emma D Center Központ – Nyíregyháza
Kamber Teodora Mirizo Dance – Budapest
Jászovics Míra MTE Előkészítő Balett Stúdió – Budapest
Révész Petra Passion Tánciskola – Budapest

IV. díj

Tamási Réka Angyal Balettiskola – Budapest
Dimény Anna Csep’Jazz Dance – Budapest
Baumann Boglárka Passion Tánciskola – Budapest
Bajzát Zsuzska Pódium Tánc- és Balettiskola – Eger
Horváth Amira Silhouette Táncegyüttes – Oroszlány
Birkás Bíborka TAZE TSE – Vác

 

A zsűri dicséretében részesülnek:

Tamon Édua Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI –

Adony

Sitkei Zsófia Vaiana Angyal Balettiskola – Budapest
Baranyai Virág BÁI Moderntánc Tanszak – Bonyhád
Fazekas Míra BÁI Moderntánc Tanszak – Bonyhád
Kiss Tibor Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános

Iskola – Encsencs

Csontos Fanni Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános
Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr
Hengenrőder Jázmin Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános
Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr

Bodnár Krisztina Passion Tánciskola – Budapest
Oravecz Amina PTE IGY Gyakorló Általános Iskola, AMI és

Gyakorlóóvoda – Szekszárd

Várhegyi Anna PTE IGY Gyakorló Általános Iskola, AMI és

Gyakorlóóvoda – Szekszárd

Csókás Blanka Szigeti Oktávia Táncművészetért Alapítvány –

Pécs

Csókás Luca Szigeti Oktávia Táncművészetért Alapítvány –

Pécs

Schlapp-Molnár Annamari Szigeti Oktávia Táncművészetért Alapítvány –

Pécs
Tóth-Katona Zille TAZE TSE – Vác
Katona Jázmin VargaBalett Táncműhely – Makó

 

Letölthető emléklapok – Gyermek

Recent blog

  • Továbbképzés 2019.

     Továbbképzés 2019/2020.
    2019. II. félévében és 2020. I. félévében is megrendezzük 4 alkalmas szakmai továbbképzésünket táncpedagógus kollégák és minden tánc iránt érdeklődő számára.
     
    Második alkalom: 2019. november 23. szombat 11.00-18.00 óra
    11.15-12.45-ig Egészségről

    Fotópályázat különdíj - Togyela Bence
  • Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255
  • Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255

    Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255

Instagram feed

Please enter a User ID on the Instagram Feed plugin Settings page.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.