+36 30/ 200 5109

I. Országos Online Szólótánc Verseny – Eredmények

Tisztelt Versenyzők és Tanáraik!

149 nevezéssel és beküldött videó megtekintésével lezajlott az
I. Országos Online Szólótánc Verseny zsűrizése.

Nagyon köszönjük, hogy ilyen sokan neveztek és örültünk, hogy minden korosztály ilyen aktívan vette ki részét a koreográfiák elkészítésében.

Köszönjük a szülők és pedagógusok munkáját is, mert ők is nélkülözhetetlenek voltak a produkciók felvételeinél és beküldésénél.

Mindenkinek gratulálunk – attól függetlenül, hogy most díjazott lett-e – mert nagyon sok értékes produkciót láthattunk! Ez azt is bizonyítja, hogy felkészült, szakmailag elkötelezett táncpedagógusoknál tanulhatnak gyermekeink táncolni.

A díjazottak oklevelet és kupát kapnak.

Honlapunkon és a facebook oldalunkon olvasható a zsűri döntése, korosztályonkénti bontásban.
Az I. helyezettek videóit Facebook oldalunkon közzé tesszük.

Mindenkinek jó egészséget és további sikeres munkát kívánunk!

2019.03.09.-Szekszárd-TOSZ-116-of-210

 

I. díj

Matei Szofi Limited Dance Academy – Miskolc
Török Jázmin Silhouette Táncegyüttes – Oroszlány
Duray Lilla VargaBalett Táncműhely – Makó

II. díj

Perjési Milán BNK Stúdió – Kaposvár

Barhács Melinda Csep’Jazz Dance – Budapest

III. díj

Kovács Gréta Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr
Kozári Zara Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr
Körmöczi Kata Bolero Művelődési Egyesület – Magyarkanizsa
Salgó Gréta Relevé Dance – Budapest
Benkiewicz Maya Conservatoire de Boulogne Billancourt – Boulogne Billancourt
Kocziha Liza Boróka Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr

A zsűri dicséretében részesülnek:

Bányai Molli Attitude Táncműhely – Gyöngyös
Behán Frida VargaBalett Táncműhely – Makó
Tóth Dorina BÁI Moderntánc Tanszak – Bonyhád
Gilán Zsófi Diótörő Gyerektánc Egyesület – Nyergesújfalu
Ledo-Fomin Blanka Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr
Bánkuti Lili Óbuda Mozgásművészeti Iskola – Budapest
Bánki Fruzsina Rave Dance SE – Budapest
Banka Lili Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr
Horváth Sarolta Rúzs Tánciskola – Budakeszi
Férhezli Viktória Sylphide by Artsműhely – Budapest
Bosnyák Jázmin Szigeti Oktávia Táncművészetért Alapítvány – Pécs
Rákos Lilla Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és AMI – Pécs

Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános iskola benevezett tanulói a zsűri
külön dicséretében részesülnek.

Ifjúsági korcsoport

I. díj

Marinkovits Miléna Eliza Kézér Ballée – Budapest
Duzmath Brigitta VargaBalett Táncműhely – Makó
II. díj

Kovács Péter Benedek BNK Stúdió – Kaposvár

Jecs Noa Rita Megadance Székesfehérvári Táncszínház Egyesület

Scheffer Panna Szigeti Oktávia Táncművészetért Alapítvány – Pécs
Krasznai Árnika VargaBalett Táncműhely – Makó

III. díj

Árvay-Vass Léna Kézér Ballée – Budapest
Vasziljevits-Sömjén Villő Kézér Ballée – Budapest

A zsűri dicséretében részesülnek:

Szabó Sára Diótörő Gyerektánc Egyesület – Nyergesújfalu
Csapó Virág eLTE Best Dance Company – Miskolc

 

Felnőtt korcsoport

I. díj

Boldizsár Blanka Kézér Ballée – Budapest

II. díj

Helembai Krisztina Adonika Táncegyüttes – Budapest
Szabó Patrik Brilli-Art Stúdió TSE – Kecskemét

III. díj

Tánczos-Szabó Virág Grapevine Show Dance Club – Kecskemét
Kovács Kitti Modern Tánc-Játék Stúdió – Debrecen

 

Szakgimnáziumok

I. díj

Karácsony Anna Magdolna Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr

Weisz Tícia Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium – Győr

II. díj

Katona Dóra Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium
III. díj

Magyar Zsuzsanna Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

Letölthető emléklap – Junior Letölthető emléklap – Ifjúsági Letölthető emléklap – Felnőtt Letölthető emléklapok – Szakgimnáziumok

 

Recent blog

  • Továbbképzés 2019.

     Továbbképzés 2019/2020.
    2019. II. félévében és 2020. I. félévében is megrendezzük 4 alkalmas szakmai továbbképzésünket táncpedagógus kollégák és minden tánc iránt érdeklődő számára.
     
    Második alkalom: 2019. november 23. szombat 11.00-18.00 óra
    11.15-12.45-ig Egészségről

    Fotópályázat különdíj - Togyela Bence
  • Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255
  • Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255

    Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetések

    CSASZTVAN-GAÁL ORSOLYA  szövetségünk ügyvezetője és BAYER JUDIT az Art’s Ok művészeti vezetője 2018. augusztus 17-én nemzeti ünnepünk alkalmából  MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetésben részesült. Részletek IMG_20180817_151255

Instagram feed

Please enter a User ID on the Instagram Feed plugin Settings page.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.